TSYD Yönetim  Kurulu Kocaispir’i ziyaret etti…

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu, Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaisphir’i ziyaret etti, Yüreğir’de sportif anlamda yeni projeler üretilmesi konusunda fikir alış –verişinde bulundu.

Resim önizlemesi

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Asbaşkan Adnan Poyraz, Sayman Şehmus Baysal, Şube Sekreteri Akif Özdemir, Yönetim Kurulu üyesi Hakan Köker ile Şube Müdürü Mehmet Önal’ın  yer aldığı ziyarette, Başkan Kocaispir Adana sporu için yapılacak her türlü projeye Yüreğir Belediyesi olarak destek olacaklarını belirtirken, yeni göreve başlayan TSYD Yönetim Kurulu’na başarılar diledi. Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Türkiye’nin en önemli kamu yararına kurulan derneklerden birisi olduğuna dikkat çeken Başkan Kocaispir, “Göreve geldiğim günden beri TSYD ile önemli projelere imza attık. Her zaman yanında yer aldık. TSYD Adana sporunun kalkınması anlamında bir çok projeyi hayata geçirdi. Bundan sonra daha büyük projelere imza atacağına olan inancımız sonsuz. Her zaman bu projelerin destekçisi olacağız” diye konuştu.

Resim önizlemesi

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de, Kocaispir ile birlikte Yüreğir’in çehresinin değiştiğini ve sporda da büyük hamleler yaptığına dikkat çekerken, “TSYD Ailesi olarak Yüreğir’den büyük katkılar aldık. Ne zaman bir proje sunsak desteğini verdi. Bundan sonra da birlikte spor için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.