Merkezi Kenan Evren’de bulunan Özel Estetik Diş Polikliniği’nin Hayalpark, Mersin ve Turgut Özal Şubesi’nden sonra Yüreğir’deki beşinci şubesinin açılış kurdelasını İYİ Parti Teşkilat Başkanı, Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdali ve Behiç Çelik, CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu, GİK Üyeleri, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve çok sayıda davetli ile birlikte kestiler.

Özel Estetik Diş Polikliniği 5.'inci şubesini açtı

AYDIN “BİZİ BİR ARADA TUTAN BAĞLARIMIZ VAR”

Yüreğir’in en gözde Diş Polikliniği olma özelliğini de taşıyan Özel Estetik Diş Polikliniği’nin hayırlı olmasını dileyen Koray Aydın, yatırım yaparak vatandaşa hizmet götüren Dt. Bülent Alper’e de teşekkür etti.
Açılıştan önce davetlilere hitaben bir konuşma yapan Aydın, Türkiye’nin beraber yaşama kültürünü edinmiş bir ülke olduğunu söyleyerek konuşmasına devam eden Aydın, “Mayası sağlamdır. Bizi bir arada tutan bağlarımız vardır. Bu sebepten dolayı güçlü ve ayakta duruyoruz. O bakımdan ayrışma siyasetini ortadan kaldıracak bir partiye ihtiyaç vardır. İYİ Parti onu temsil ediyor. Ortak noktalarımız üzerinden birbirimizi anlayacağız. Ortak noktalarımızda 84 milyon insanı buluşturacağız. Bunun faydalarını Türkiye görecek. Çünkü, partimizin bu duruşu, oturttuğumuz sağlam zemin, milletimiz tarafından benimsendi. Göreceksiniz, ilk seçimde İYİ Parti milletimizin teveccühü ile birinci parti olacaktır” dedi.

Özel Estetik Diş Polikliniği 5.'inci şubesini açtı

HER HAFTA CUMA GÜNÜ ÜCRETSİZ DİŞ TEDAVİSİ

Merkezi Kenan Evren’de bulunan Özel Estetik Diş Polikliniği’nin sahibi Dt. Bülent Alper Yüreğir Kozan yolu caddesindeki 5.şubesini açarak Yüreğir halkına Cuma günleri ücretsiz tedavi uygulayacaklarını belirterek “Çok özverili çalışmalar neticesinde bugünlere geldiklerini diş doktoru olan eşim ve kızım ile birlikte diş polikliniklerinin şubelerini artırarak halkımızın ihtiyaçlarını görmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Turgut Özal şubemizi açarak Diş tedavisinin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik. Bu konuda gerçekten çok özverili çalışarak bugünlere geldik. Yüreğir şubemizde Adana’da bir ilki gerçekleştirerek Cuma günleri ücretsiz tedavi yapacağız” diye konuştu.

Özel Estetik Diş Polikliniği 5.'inci şubesini açtı
Özel Estetik Diş Polikliniği’nin beşinci şubesini kazandırdıkları Yüreğir’deki açılışta davetlilerle tek tek ilgilenen Dt. Bülent Alper, eşi Semra Alper, Kızı Dt. Nehir Alper ve oğlu Saruhan Alper ile birlikte davetlilerle tek tek ilgilenirken, açılışa katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz dediler.