Adana sağlık Sen Şubesi tarafından Adana ilinde bulunan sağlık tesislerinde Pandemi süreci boyunca görev alan sağlık çalışanlarına Menel Turizmin katkıları ile günübirlik Kapadokya gezisi düzenlendi.
Pandemi ile yedi gün 24 saat fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarının motivasyonlarının arttırılması vePandemi ile geçirdikleri yoğun mesailerini unutturabilmek adına düzenlenen Kapadokya gezisinde 60 sağlık çalışanı stresten uzak keyifli bir gün geçirdi.
Gezi kapsamında konuşan Sağlık-Sen Adana Şube başkanı Bekir Nennioğlu “Sağlık Sen Adana Şubesi olarak sağlık çalışanlarımızın hak ve emeklerinin Karşılığı alabilmesi için verdiğimiz mücadelenin yanı sıra her bir üyemizin mutlu olabilmesi için şube olarak çaba gösteriyoruz.

Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Aşısı
Bu kapsamda düzenlediğimiz Kapadokya gezisi ile 60 sağlık kahramanının mutlu bir gün geçirmesine vesile olduğumuz için şube yönetim kurulum adına çok mutlu hissediyorum ayrıca gezinin düzenlenmesinde büyük katkısı olan menele turizm ekibine de teşekkür ediyorum.Bu tür Kültür-Tarih gezilerini düzenlemeye devam edeceğiz.”dedi
Geziye katılan sağlık çalışanı Teslime Tomak “ Pandemi süreci boyunca yaşadığımız bütün sıkıntıları ve yorgunluğumuzu bir günlük de olsa unutturan etkinliği için Sağlık-Sen Adana Şube Yönetimine ve Menel turizme teşekkür ediyorum.” dedi.
Geziye HES Kodu kontrolü İle alınan Sağlık Çalışanları gezi sonunda hatıra fotoğrafları çekilerek gezi anılarını ölümsüzleştirdiler.