Bayram boyunca yayınlanan TRT1'in mini dizisi Dengi Dengine, 5 bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Oyuncuları ve konusuyla izleyiciler tarafından tam not alan Dengi Dengine, 5 bölümü ile sevenlerinee heyecan dolu anlar yaşattı. Ünlü sanatçı Murat Kekilli'nin de ilk kez oynadığı ve TRT1'de yayınlanan 'Dengi Dengine' dizisi hem tüm kişilerde hem AB grubunda ikinci oldu.

'Dengi Dengine ile ilgili görsel sonucu

MURAT KEKİLLİ DİZİDE İLK KEZ OYNADI

Dizinin özet bölümü bile ilk sıralarda yer alması dikkat çekti. 5 bölüm halinde üst üste yayınlanan TRT1'in sevilen dizisi izleyicler tarafından en çok beğenilen dizi oldu. Dizide şarkıcı Murat Kekilli, 'Dengi Dengine' dizisi ile ilk kez oyunculuğa adım attı ve izleyiciler tarafından büyük beğeni ve takdir topladı. Başarılı bir oyunculu sergileyen Kekilli'nin bu dizinin hemen ardından çeşitli proğramlarda, sinema ve dizilerde oynaması için teklifler aldığı ve bunları değerlendirdiği öğrenildi. 

'Dengi Dengine'de Murat Kekilli sürprizi

DİZİDE KİMLER ROL ALDI

Yönetmen koltuğunu Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu'nun paylaştığı, senaryosunu yine Osman Nail Doğan’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Ozan Çelik, Yiğit Ege Yazar, Ömer Turan, Jale Aylanç, Murat Kekilli ve Altan Erkekli yer aldı.

Yeni dizi Dengi Dengine, reyting yarışına katıldı! İşte 3 Haziran reyting sonuçları