Seyhan Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanı Av. Osman Aydoğan’ın koordinesinde ve AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan’ın başkanlığında yürütülen SKM çalışmaları masaya yatırıldı.

SKM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde bulunan mahallelerinde yapılan SKM çalışmalarının geldiği son nokta AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, SKM Başkanı Av. Osman Aydoğan ve SKM yönetimi durum değerlendirmesinde bulunarak, yapılan toplantıda 24 Haziran seçim sonuçları netleşene kadar gece gündüz demeden çalışmaların devam edeceği vurgulandı.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Seyhan’da vatandaş ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini dile getiren Akan, “AK Parti’yi başarıyla temsil ederek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde partimizi zafere taşımak için, teşkilat mensuplarımızla birlikte, çalışmalarımızı aralıksız devam ettirerek eline, yüreğine dokunmadığımız hiçbir vatandaşımız kalmayacak” dedi.

SKM’YE, ESNAF VE VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

Akan, yaptığı toplantıda SKM Başkanı Av. Osman Aydoğan başta olmak üzere, SKM yönetimine özverili çalışmalarından dolayı ve yaptıkları ziyaretlerde AK Parti’ye evini açan vatandaşlar ile iş yerinde ağırlayan esnaflara da gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.