2023/2024 Sezonunda TVF Voleybol Erkekler Alpaslan Endüstri 1.liginde 12 takımın bulunduğu B grubunda kısıtlı imkanlarıyla mücadele eden Adana Seyhan Yıldırım Spor'a Uğur  İnşaat ve SMU İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet UĞUR' dan sponsorluk desteği geldi.

Seyhan Yıldırımspor’ a Uğur İnşaat  sponsor oldu!

UĞUR; GEÇMİŞİNDE BAŞARI, DEVAMINDA MÜCADELE VE AZİM OLAN SEYHAN YILDIRIM YANINDAYIZ. DESTEK VERECEĞİZ VE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Uğur İnşaat ve SMU İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur yaptığı açıklama; Adana Seyhan Yıldırım Sporun mücadelesinin yanında olduklarını, geçmişinde başarı, devamında mücadele ve Azim bulunan Adana' mızı Türkiye Voleybol Erkekler Alpaslan Endüstri 1. nci liginde imkânsızlıklara rağmen pes etmeyerek temsil etmeye devam eden Adana Seyhan Yıldırım Sporu yakından takip ettiklerini, 2022/2023 Sezonunda 58 takım arasından 2 ligden 1 lige yükselme başarısının gözardı edilemeyeceğini, 2023/2024 sezonunda herhangi bir destek almadan yürüttükleri mücadeleyi takdirle karşıladıklarını, imkanlar ölçüsünde takıma destek verdiklerini belirterek bundan sonrada Adana’ mız için mücadele eden Seyhan Yıldırım Spora elimizden gelen katkıyı sağlayarak şehrimiz adına bu armanın yanında olacağız. dedi.