AYAK TENİSİ TURNUVASI’NA 32 TAKIM 128 SPORCU KATILDI

Seyhan Belediyesi tarafından Cumhuriyeti’in Kuruluşunun 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen 3.Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Gürselpaşa Halı Tesisleri’nde start aldı. Kalabalık bir izleyici topluluğunun da hazır bulunduğu açılış karşılaşmasının başlama vuruşunu Seyhan Belediyesi Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gökhan Üney yaptı.

Resim önizlemesi

GELENEKSEL HALE GETİRİLDİ

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın öncülüğünde sporun ve sporcunun her zaman yanında olup desteklerini esirgemediklerini belirten Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Üney, “ Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yıldönümü nedeniyle planlanılan ayak tenisi turnuvamıza 32 takım 128 sporcu katılım gösterdi. Üç gün sürecek olan turnuvada mücadele edecek olan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum ” dedi.

Resim önizlemesi

VETERANLAR TENİS TURNUVASI VE STREETBALL TURNUVASI BAŞLIYOR

Üney, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100.yıldönümü nedeniyle ilk olarak başlattıkları Ayak tenisi turnuvasının ardından 21-23 Ekim tarihleri arasında Gürselpaşa Tenis Kortu’nda Veteranlar Tenis Turnuvası, 25-27 Ekim tarihleri’nde ise Füze Selami Spor Tesisleri’nde 3.Geleneksel Streetball Turnuvasının düzenleneceğini sözlerine ekledi.

Resim önizlemesi