nlerine 5 TL zam geldi. Sigara zammı Eylül ayının ilk haftasında market raflarına yansıdı. Son zamla birlikte en ucuz ve en pahalı sigara fiyat listesi de güncellenmiş oldu. Bu noktada tütün ürünü kullanan kişiler "6 Eylül 2023 Sigaraya zam mı geldi, yeni sigara fiyatları ne kadar, kaç TL oldu?" sorularına yanıt aramaya başladı. Marka marka güncel fiyatlar sorgulanıyor. Peki, sigaraya zam mı geldi, en pahalı ve en ucuz sigara fiyatları ne kadar, kaç TL oldu? İşte tüm detaylar.

SİGARAYA ZAM GELDİ!

Bazı haber kaynaklarına göre, bir sigara grubunun tüm ürünlerine 4 Eylül 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 5 TL zam geldi. Ardından 5 Eylül 2023 Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere bir sigara grubu da ürünlerine zam yaptı. Son zamla birlikte en ucuz ve en pahalı sigara fiyat listesi de güncellendi.

2023 YENİ SİGARA FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Son zammın ardından fiyatlar markalara göre 46 TL ile 55 TL arasında değişiyor. Güncel sigara fiyatları listesine göre en ucuz sigara fiyatı 46 TL; en pahalı sigara fiyatı ise 55 TL'den satışa sunuluyor.