Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Adana İl Olağan Genel Kurulu'nda, İl Başkanlığına rakipsiz olarak yeniden seçilen Av.Fikret Yeni'ye "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular. Başkan Nihat Sözütek ile Başkan Vekili ve Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Adana Marangoz - Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Adana Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Adana Tatlıcı ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Metin Taylancı, Adana Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş ile Adana Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Oğuz Başman, Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Adana Sebze - Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı, Başkan Av.Fikret Yeni'yi AK Parti İl Başkanlığı'ndaki makamında ziyaret edip, kutlayarak başarı dileğinde bulundular.


Başkan Sözütek ve Yönetim Kurulu'nu kapıda güler yüzle karşılayarak, nazikane ziyaretlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Av. Fikret Yeni, sıcak ve samimi sohbet ortamında, yeni ve zorlu süreçte daha çok çalışarak Ak Parti'yi hedeflerine taşıyacaklarını söyledi.
Başkan Sözütek de, doğru ve tarafsız yapısı, başarılı çalışmalarıyla Adanalı'ların olduğu kadar, camiaya yakınlığı, ilgi ve destekleriyle esnaf ve sanatkar kesiminin de takdirle karşıladığı Av. Fikret Yeni'yi, AK Parti İl Başkanlığı'ndaki yeni hizmet döneminde yapacağı çalışmalarıyla Adana'yı layık olduğu yerlere getireceklerinden şüphesi olmadığını ifade ederek, başarı dileğini yineledi.
Başkan Yeni, konuklarını kapıda karşıladığı gibi kapıda teşekkür ederek uğurladı.