BOŞ GÜNLERİ YOK

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED)Adana Şube ve Genel Merkez Denetim Kurulu Başkanı Seyfi H. İyiyürek ve Yönetim Kurulu üyeliğini oluşturan Yaşar Tekin, Mustafa Kastalmış, Sabahattin Metiner ve Sabit Bakıner ile birliktegece gündüz demeksizin Adana’ da kendi üyeleri ağırlıklı olmak üzere, etkin mahalle muhtarları ve faal etkin Sivil Toplum Örgütleriyle buluşmaya-kucaklaşmaya karşılıklı ziyaretlerle devam ediyor.

Resim önizlemesi

TÜED ADANA ŞUBESİ YÖNETİMİ MUHTARLARLA (MESTANZADE VE SEYHAN) BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Adana il merkezimizi oluşturan Seyhan ilçemizin Mestanzade Mahallesi Muhtarı Abdullah Attar ileYüreğir İlçemizin Seyhan Mahallesi Muhtarı Ersen Bahçeci’yi mahallerinde muhtarlık makamında ziyaret ederek, TÜED çalışmaları faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi akışı sağladı. Muhtarlar ise, Türkiye Emekliler Derneğinin Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini mahallelerinde görmekten memnuniyetlerini ifade ederken, mahallelerinde bulunan emekli üyelerle ilgili bilgialışverişinde bulunurken, muhtarlık olarak kendi yaptıkları çalışmaları dillendirirken ilgililerden mahalleleri için yapılmasını istedikleri bazı istekleri de sıralamayı da ihmal etmediler.

Resim önizlemesi

TÜED ÖZEL YAŞAM TIP MERKEZİNDE

Türkiye Emeklileri Derneği (TÜED) Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek ve yönetim kurulu STK buluşmasında son uğrak yerlerinden birisi emekli üyesi için anlaşmasının da bulunduğu ÖZEL YAŞAM TIP MERKEZİNİ ziyaret etmek oldu. Başkan Seyfi H.İyiyürekburada ilgililere; Üyelerinin içinde bulunduğu sağlıktan başlayıp diğer sorunlarını tabii ki çözümlerinden , derneğinönem arz eden başarılı sosyal kültürel çalışmalarına varana değin ayrıntılardan oluşan önemli bilgiler aktardı.