Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Cemal Sayım Çetenak ve Yönetim Kurulu üyeleri TÜMSİAD Adana Şube Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, siyasi partilere eşit mesafede olduklarını hatırlatarak, her zaman devletin yanında yer aldıklarını söyledi.
Başkan Kutluca konuşmasında, TÜMSİAD ailesinin ülke menfaatlerini her şeyin üstünde tuttuğunu, günlük siyasi çekişmelerden uzak, ülke ekonomisini kalkındıracak politikaları takip ettiklerini belirtti.

KOBİLERE SAHİP ÇIKILIYOR

Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Cemal Sayım Çetenak da, TÜMSİAD’ı yakından izlediklerini söyleyerek, ‘’TÜMSİAD’ın Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ebed-müddet devam etmesini sağlayacak siyaset ve politikaların yanında yer aldığını biliyoruz’’ açıklamasında bulundu. TÜMSİAD’ın yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kendine yer edinmeye çalışan KOBİ’lere sahip çıkmasını ise takdirle karşıladıklarını ifade etti.
Başkan Çetenak, Ceyhan ve ülke sorunlarını da dile getirerek, İlçeler arasında Ceyhan’ın bir marka olduğunu, dünyanın Ceyhan ismini bildiğini, ama yıllardır ihmal edilen Ceyhan’ın ‘’Misafirlere yemek ikram edebilecek ve ailece çay içilebilecek düzgün bir yerinin olmaması, ne yazık ki Ceyhan’ın utancıdır’’ ifadesini kullandı.