ADANA AMPUTE ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Adana Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Murat Kaya ve kulübün sporcuları Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Murat Kaya, Vali Demirtaş’a kulüpte gerçekleştirdikleri faaliyetler ve ampute futbolunun gelişimi hakkında bilgi verdi. Ziyaret esnasında Vali Demirtaş’a kulüp üyeleri tarafından bir forma hediye edildi.

Vali Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmesinin ardından engelli bireylerin toplumun her alanında faaliyet göstererek başarı elde etmelerini takdir ettiklerini belirtti. Vali Demirtaş, engelli bireylerin günlük hayata daha fazla uyum sağlamaları ve yaşam kalitelerini yükseltmeleri adına her konuda katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade ederek ziyaretçilerine teşekkür etti.

KAYSERİ KIZILÖRENLER DERNEĞİNDEN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET

Öte yandan Kayseri Kızılörenler Dernek Başkanı ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Muzaffer Deveci ve derneğin yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş, dernek ve faaliyetleri hakkında Muzaffer Deveci’den bilgiler aldı ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dilediğini ifade etti.
Kayseri Kızılörenler Dernek Başkanı ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Muzaffer Deveci ise kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.