ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANI İLE SEMT PAZARCILARI BAŞKANI VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek, Adana Semt Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay beraberlerindeki heyet üyeleriyle birlikte Vali Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Vali Demirtaş, ziyaretçileriyle bir müddet sohbet ettikten sonra, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek ziyaretçilerine teşekkür etti. Sohbet esnasında belirtilen hususların takipçisi olacaklarını belirten Vali Demirtaş, daima esnafın yanında olduklarını, bundan sonra da olacaklarını ifade etti.

ÇİFTÇİLER BİRLİĞİ BAŞKANI VE KARATAŞ TUZLA MAHALLE MUHTARINDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET

Bu arada Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ile Karataş Tuzla Mahalle Muhtarı Mutlu Dalgın, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında tarım cenneti olan Adana’da son dönemde hasadı yapılan ürünler hakkında Vali Demirtaş’a ayrıntılı bilgiler verildi.
Vali Demirtaş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ile Karataş Tuzla Mahalle Muhtarı Mutlu Dalgın’a teşekkür etti ve ‘’Adana’mızın bereketli topraklarında üretim yapan çiftçilerimize her zaman destek olacağız. Bu vesileyle 21 Haziran’da Merkez Park’ta gerçekleştireceğimiz 3. Adana Karpuz Festivalimize tüm Adanalı hemşehrilerimizi davet ediyorum.’’ dedi.