Vali Demirtaş Çelik ve Kahraman'ın Makamında

Vali Mahmut Demirtaş, Ankara'daki temasları sırasında ziyaret ettiği Avrupa Birliği Bakanı Sayın Ömer Çelik'e, Valilikçe gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve kentin sorunlarının çözümü konusunda verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Vali Mahmut Demirtaş'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden AB Bakanı Sayın Ömer Çelik ise, milletvekili olduğu Adana'nın gelişip kalkınması, yeni yatırımlarla buluşması konusunda ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceğini vurguladı ve Vali Mahmut Demirtaş'a görevinde başarılar diledi.
Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın İsmail Kahraman'ı ziyaret etti.
Çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, Vali Mahmut Demirtaş ve Adana Milletvekili Tamer Dağlı'ya teşekkür eden TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman, Adana'ya ilişkin konuları dikkatle takip ettiğini belirtti ve Vali Demirtaş ile kentin tüm Milletvekillerine başarılar diledi.

Vali Demirtaş ve Milletvekilleri Bakanı Bilgilendirdi

Buarada Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret etti.
Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı, ziyaretleri sırasında  Bakanı Osman Aşkın Bak'a, Adana'da gerçekleştirilen ve yapımları devam yatırımların geldiği aşama ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Milletvekilleri, Bakan Bak'ın şahsında, gençler ve sporcuların yanı sıra Adana'daki spor olgusunun gelişmesine çok önemli katkılar sunacak olan yatırımların kente kazandırılmasında, emeği geçen devlet ve hükümet yetkililerine teşekkür etti.
Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ile Tamer Dağlı'nın ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu kaydeden  Bakan Osman Aşkın Bak ise, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Adana'nın spor yatırımlarıyla buluşması konusundaki duyarlılıklarını sürdüreceklerini söyledi ve yeni yatırımların kente hayırlı olmasını diledi.
Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı'nın, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak'ı ziyaretleri, çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulmasıyla sürdü.