AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Saimbeyli İlçesi’ndeki muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi. AK Parti Saimbeyli İlçe Başkanlığı’nın Danışma Meclisi Toplantısı’na da katılan Başkan Yeni, Saimbeyli ve Feke ilçe teşkilatlarıyla da bir araya geldi.


AK Parti Adana İl Başkanlığı’nın ‘STK Programı’ kapsamında organize ettiği muhtarlarla buluşma toplantıları devam ediyor. Seyhan ilçesinde başlayıp, sırasıyla Karaisalı, Karataş, Çukurova, İmamoğlu, Yüreğir, Kozan, Sarıçam, Pozantı, Ceyhan, Aladağ ilçeleriyle devam toplantıların 12’incisini Saimbeyli İlçesi muhtarlarıyla gerçekleştirdi.
Muhtarlar toplantısına AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Saimbeyli Belediyesi meclis yeleri Murat Özdamar, Yakup Altınsoy, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, İl Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Ali Özmansur, İl Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri Şahin Çetin, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Ayan, Saimbeyli İlçe Başkanı Yüksel Topal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şemsi Şaraç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Koştur ile mahalle muhtarları katıldı.
Muhtarlar, Başkan Fikret Yeni’nin selamlama konuşmasının ardından sırasıyla söz alarak eğitimden sağlığa her konuda taleplerini ve sorunlarını dile getirdi.

DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

AK Parti Saimbeyli 60’ıncı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Başkanı Fikret Yeni, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, Saimbeyli İlçe Başkanı