VALİ SÜLEYMAN ELBAN’DAN SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ULUDAĞ’A ZİYARET

Vali Süleyman Elban, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile bir süre görüşen Vali Süleyman Elban, ilçenin genel durumu ve belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Resim önizlemesi
“Vatandaşın bizlere ilettikleri sorunları çözümlemek, dile getirilen talepleri imkânlar ölçüsünde yerine getirmek bizlerin asli görevidir.” diyen Vali Elban, Adana’nın tüm ilçeleri ile birlikte gelişip, kalkınması amacıyla, kamu kurum ve kuruluşları olarak yerel yönetimler ile daima işbirliği içerisinde çalışacaklarını vurguladı.
Sohbet ortamında geçen ziyarette Vali Elban, “Başkan Bilal Uludağ’ın şahsında tüm belediye personeline çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Başkan Uludağ ise Vali Süleyman Elban’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Resim önizlemesi

VALİ ELBAN SARIÇAM KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ

Bu arada Vali Süleyman Elban, sık sık gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini Sarıçam ilçesini ziyaret ederek sürdürdü. İlçeye gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Sarıçam Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Elban, burada Kaymakam Müfit Gültekin ve Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı.

Resim önizlemesi

Ziyareti sırasında Kaymakam Müfit Gültekin’den ilçenin genel durumu, ilçede yapılması planlanan çalışmalar ve koronavirüsle mücadele kapsamında ilçe genelinde alınan tedbirler hakkında bilgiler alan Vali Elban, koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmalarının aralıksız ve titiz bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini belirterek yapılan tüm çalışmalarla alınan tedbirlerin vatandaşın daha huzurlu ve daha sağlıklı günlere bir an evvel kavuşması amacıyla yürütüldüğünü dile getirdi.

Resim önizlemesi

Vatandaşlara daima en iyi hizmeti ulaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirten Vali Elban, ilçede yürütülen çalışmalar için Kaymakam Müfit Gültekin’in nezdinde tüm personele teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.