SELAMİ YILDIZ CEYHAN'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Ceyhan ilçesine giderek bir dizi ziyarette bulundu.
Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Ceyhan Kaymakamlığına giderek kendisini daha önce ziyaret eden Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz'a iadei ziyaretde bulundu. Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Ceyhan ilçesinin asayiş, terör ve uyuşturucu konuları ele alındı. Yıldız ve Yılmaz, ilçenin daha güvenilir ve yaşanılabilir hale getirilebilmesi için mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini, bu doğrultuda Ceyhan ilçesinde son zamanlarda terör ve uyuşturucu suçlarında çok başarılı operasyonların yapıldığı ve bu operasyonların devam edeceğini belirttiler.

Selami Yıldız, Kaymakamlık ziyaretinden sonra İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız ile birlikte Ceyhan Adliyesine giderek Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Günüç'ü makamında ziyaret etti.

Adliye ziyareti sonrası Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasını inceleyerek ziyaret eden Selami Yıldız, gece gündüz demeden halkın huzur, güven ve mutluluğu için görev yapan polislerimizin günün şartlarına uygun tüm ihtiyaçları karşılayan modern, çağdaş bir Emniyet binasına kavuşmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti. Selami Yıldız, daha sonra Ceyhan Emniyet Müdürlüğü personeli ile birlikte yeni hizmet binası önünde fotoğraf çektirdi.