SEÇKİN ORTAM HUZURLU SOBET

Adana'nın en gözde mekanlarından 'Ziyapaşa Özsüt' keyifli vakit geçirebileceğiniz nezih bir ortamla müşterilerine açık büfe ve diğer zengin serpme kahvaltı seçenekleriyle hizmet veriyor.

Görüntünün olası içeriği: yiyecek

Kahvaltı günün en güzel öğünü sabah birbirinden harika lezzetlerle zinde bir güne başlayacak, sessiz sakin huzur veren bir ortamda ailenle, dostlarınla donatılmış sofralarda keyifle yiyebileceğin çeşitli yiyecekler daha nice güzel tatlar sizi bekliyor.

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, kahve fincanı, içecek ve yiyecek

ÖZSÜTTE GÜNE ENERJİ BAŞLAYIN

 Ziyapaşa Özsüt'de ayrıca doğum günü ve parti, şirketlere özel toplantılar, ve diğer tüm özel etkinliklerini gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir mekan.  Lezzetleriyle Adana'da önemli ve en hareketli noktalarında müşterileriyle buluşturan işletme sahibi saygın iş insanı Cahit Öztok, "Sevdiklerinle birlikte aynı kahvaltı masasını paylaşmak, kahvaltının tüm olmazsa olmazlarını bir arada bulmak, güne enerji ve lezzet dolu bir başlangıç yapmak için mükemmel bir seçim olan Ziyapaşa Özsütte kahvaltı fırsatını kaçırmayın" dedi. 

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar ve yiyecekGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbise, şunu diyen bir yazı 'ÖZSÜT'Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar ve yiyecek